Här listar vi kommande landslagsmatcher

EM-kval Kvalomgång 2 – Grupp 5

Handboll

  1. Azerbajdzjan-logo 
    Azerbajdzjan
    2024-02-28
    17:00
    Litauen-logo 
    Litauen
    Baku
  2. Nordmakedonien-logo 
    Nordmakedonien
    2024-02-29
    18:00
    Spanien-logo 
    Spanien
    Skopje
  3. Litauen-logo 
    Litauen
    2024-03-03
    16:00
    Azerbajdzjan-logo 
    Azerbajdzjan
    Vilnius
  4. Spanien-logo 
    Spanien
    2024-03-03
    17:00
    Nordmakedonien-logo 
    Nordmakedonien
  5. Azerbajdzjan-logo 
    Azerbajdzjan
    2024-04-03
    17:00
    Nordmakedonien-logo 
    Nordmakedonien
    Baku
  6. Litauen-logo 
    Litauen
    2024-04-03
    19:00
    Spanien-logo 
    Spanien
    Vilnius
  7. Spanien-logo 
    Spanien
    2024-04-07
    18:00
    Azerbajdzjan-logo 
    Azerbajdzjan
    Porriño
  8. Nordmakedonien-logo 
    Nordmakedonien
    2024-04-07
    18:00
    Litauen-logo 
    Litauen
    Skopje

EM-kval Kvalomgång 2 – Grupp 1

Handboll

  1. Rumänien-logo 
    Rumänien
    2024-02-28
    17:30
    Kroatien-logo 
    Kroatien
    Bistrita
  2. Bosnien-Hercegovina-logo 
    Bosnien-Hercegovina
    2024-02-28
    19:00
    Grekland-logo 
    Grekland
    Cazin
  3. Grekland-logo 
    Grekland
    2024-03-03
    17:00
    Bosnien-Hercegovina-logo 
    Bosnien-Hercegovina
    Kozani
  4. Kroatien-logo 
    Kroatien
    2024-03-03
    17:00
    Rumänien-logo 
    Rumänien
    Koprivnica
  5. Grekland-logo 
    Grekland
    2024-04-03
    18:00
    Kroatien-logo 
    Kroatien
    Kozani
  6. Bosnien-Hercegovina-logo 
    Bosnien-Hercegovina
    2024-04-04
    20:00
    Rumänien-logo 
    Rumänien
    Cazin
  7. Rumänien-logo 
    Rumänien
    2024-04-07
    17:30
    Grekland-logo 
    Grekland
    Buzau
  8. Kroatien-logo 
    Kroatien
    2024-04-07
    18:00
    Bosnien-Hercegovina-logo 
    Bosnien-Hercegovina

EM-kval Kvalomgång 2 – Grupp 6

Handboll

  1. Bulgarien-logo 
    Bulgarien
    2024-02-28
    18:00
    Turkiet-logo 
    Turkiet
    Shumen
  2. Serbien-logo 
    Serbien
    2024-02-29
    18:00
    Montenegro-logo 
    Montenegro
    Zrenjanin
  3. Turkiet-logo 
    Turkiet
    2024-03-03
    17:00
    Bulgarien-logo 
    Bulgarien
    Ankara
  4. Montenegro-logo 
    Montenegro
    2024-03-03
    18:00
    Serbien-logo 
    Serbien
    Podgorica
  5. Turkiet-logo 
    Turkiet
    2024-04-03
    00:00
    Montenegro-logo 
    Montenegro
    Rize
  6. Bulgarien-logo 
    Bulgarien
    2024-04-03
    18:00
    Serbien-logo 
    Serbien
    Shumen
  7. Montenegro-logo 
    Montenegro
    2024-04-07
    18:00
    Bulgarien-logo 
    Bulgarien
    Podgorica
  8. Serbien-logo 
    Serbien
    2024-04-07
    18:00
    Turkiet-logo 
    Turkiet
    Zrenjanin

EM-kval Kvalomgång 2 – Grupp 2

Handboll

  1. Slovakien-logo 
    Slovakien
    2024-02-28
    18:00
    Israel-logo 
    Israel
    Šala
  2. Slovakien-logo 
    Slovakien
    2024-02-29
    18:00
    Tyskland-logo 
    Tyskland
    Šala
  3. Israel-logo 
    Israel
    2024-02-29
    20:30
    Ukraina-logo 
    Ukraina
    Šala
  4. Ukraina-logo 
    Ukraina
    2024-03-02
    18:00
    Israel-logo 
    Israel
    Šala
  5. Tyskland-logo 
    Tyskland
    2024-03-03
    18:15
    Slovakien-logo 
    Slovakien
    Düsseldorf
  6. Ukraina-logo 
    Ukraina
    2024-04-03
    00:00
    Tyskland-logo 
    Tyskland
  7. Israel-logo 
    Israel
    2024-04-03
    00:00
    Slovakien-logo 
    Slovakien
  8. Tyskland-logo 
    Tyskland
    2024-04-07
    18:00
    Israel-logo 
    Israel
    Heidelberg
  9. Slovakien-logo 
    Slovakien
    2024-04-07
    18:00
    Ukraina-logo 
    Ukraina
    Šala

EM-kval Kvalomgång 2 – Grupp 7

Handboll

  1. Luxemburg-logo 
    Luxemburg
    2024-02-28
    18:45
    Färoarna-logo 
    Färoarna
    Luxemburg
  2. Island-logo 
    Island
    2024-02-28
    19:30
    Sverige-logo 
    Sverige
    Hafnarfjörður
  3. Sverige-logo 
    Sverige
    2024-03-02
    14:00
    Island-logo 
    Island
    Karlskrona
  4. Färoarna-logo 
    Färoarna
    2024-03-03
    17:00
    Luxemburg-logo 
    Luxemburg
    Tórshavn
  5. Luxemburg-logo 
    Luxemburg
    2024-04-03
    18:45
    Island-logo 
    Island
    Luxemburg
  6. Färoarna-logo 
    Färoarna
    2024-04-03
    19:00
    Sverige-logo 
    Sverige
    Tórshavn
  7. Sverige-logo 
    Sverige
    2024-04-07
    18:00
    Luxemburg-logo 
    Luxemburg
    Umeå
  8. Island-logo 
    Island
    2024-04-07
    17:00
    Färoarna-logo 
    Färoarna
    Hafnarfjörður

EM-kval Kvalomgång 2 – Grupp 8

Handboll

  1. Polen-logo 
    Polen
    2024-02-28
    19:00
    Danmark-logo 
    Danmark
    Lubin
  2. Danmark-logo 
    Danmark
    2024-03-02
    16:00
    Polen-logo 
    Polen
    Ballerup
  3. Kosovo-logo 
    Kosovo
    2024-04-04
    20:15
    Polen-logo 
    Polen
    Pristina
  4. Polen-logo 
    Polen
    2024-04-07
    18:00
    Kosovo-logo 
    Kosovo
    Zielona Góra

EM-kval Kvalomgång 2 – Grupp 3

Handboll

  1. Tjeckien-logo 
    Tjeckien
    2024-02-28
    19:45
    Nederländerna-logo 
    Nederländerna
    Prag
  2. Finland-logo 
    Finland
    2024-02-29
    18:30
    Portugal-logo 
    Portugal
    Vantaa
  3. Nederländerna-logo 
    Nederländerna
    2024-03-03
    13:30
    Tjeckien-logo 
    Tjeckien
    ’s-Hertogenbosch
  4. Portugal-logo 
    Portugal
    2024-03-03
    19:30
    Finland-logo 
    Finland
    Matosinhos
  5. Portugal-logo 
    Portugal
    2024-04-04
    00:00
    Nederländerna-logo 
    Nederländerna
    Loulé
  6. Finland-logo 
    Finland
    2024-04-04
    18:30
    Tjeckien-logo 
    Tjeckien
    Vantaa
  7. Nederländerna-logo 
    Nederländerna
    2024-04-07
    18:00
    Finland-logo 
    Finland
    Almere
  8. Tjeckien-logo 
    Tjeckien
    2024-04-07
    18:00
    Portugal-logo 
    Portugal
    Plzen

EM-kval Kvalomgång 2 – Grupp 4

Handboll

  1. Slovenien-logo 
    Slovenien
    2024-02-29
    17:00
    Frankrike-logo 
    Frankrike
    Velenje
  2. Lettland-logo 
    Lettland
    2024-02-29
    19:10
    Italien-logo 
    Italien
    Dobele
  3. Frankrike-logo 
    Frankrike
    2024-03-03
    17:00
    Slovenien-logo 
    Slovenien
    Orléans
  4. Italien-logo 
    Italien
    2024-03-03
    18:30
    Lettland-logo 
    Lettland
    Chieti
  5. Italien-logo 
    Italien
    2024-04-03
    18:00
    Frankrike-logo 
    Frankrike
    Chieti
  6. Lettland-logo 
    Lettland
    2024-04-04
    19:10
    Slovenien-logo 
    Slovenien
    Dobele
  7. Frankrike-logo 
    Frankrike
    2024-04-07
    18:00
    Lettland-logo 
    Lettland
    Saint-Chamond
  8. Slovenien-logo 
    Slovenien
    2024-04-07
    18:00
    Italien-logo 
    Italien
    Ljubljana

Träningslandskamper Seriespel

Fotboll

  1. Turkmenistan-logo 
    Turkmenistan
    2024-03-14
    00:00
    Kazakstan-logo 
    Kazakstan
    Dubai
  2. Elfenbenskusten-logo 
    Elfenbenskusten
    2024-03-18
    00:00
    Uruguay-logo 
    Uruguay
    Paris
  3. San Marino-logo 
    San Marino
    2024-03-20
    20:45
    St Kitts och Nevis-logo 
    St Kitts och Nevis
    Serravalle
  4. Frankrike-logo 
    Frankrike
    2024-03-21
    00:00
    Ghana-logo 
    Ghana
    Angers
  5. Ryssland-logo 
    Ryssland
    2024-03-21
    00:00
    Serbien-logo 
    Serbien
    Moskva
  6. Puerto Rico-logo 
    Puerto Rico
    2024-03-21
    00:00

    Belize
  7. Belarus-logo 
    Belarus
    2024-03-21
    00:00
    Montenegro-logo 
    Montenegro
    Antalya
  8. Cypern-logo 
    Cypern
    2024-03-21
    19:00
    Lettland-logo 
    Lettland
    Larnaca
  9. Malta-logo 
    Malta
    2024-03-21
    19:00
    Slovenien-logo 
    Slovenien
    Ta’ Qali
  10. Guinea-logo 
    Guinea
    2024-03-21
    22:00

    Vanuatu
    Jeddah

U21 EM-kval Grupp 3

Fotboll

  1. Nordmakedonien U-21-logo 
    Nordmakedonien U-21
    2024-03-21
    14:00
    Gibraltar U-21-logo 
    Gibraltar U-21
    Skopje
  2. Moldavien U-21-logo 
    Moldavien U-21
    2024-03-25
    20:30
    Holland U-21-logo 
    Holland U-21
    Chisinau
  3. Gibraltar U-21-logo 
    Gibraltar U-21
    2024-03-26
    14:00
    Georgien U-21-logo 
    Georgien U-21
    Gibraltar
  4. Nordmakedonien U-21-logo 
    Nordmakedonien U-21
    2024-03-26
    14:00
    Sverige U-21-logo 
    Sverige U-21
    Skopje
  5. Holland U-21-logo 
    Holland U-21
    2024-09-05
    00:00
    Nordmakedonien U-21-logo 
    Nordmakedonien U-21
  6. Georgien U-21-logo 
    Georgien U-21
    2024-09-05
    00:00
    Moldavien U-21-logo 
    Moldavien U-21
  7. Sverige U-21-logo 
    Sverige U-21
    2024-09-06
    00:00
    Gibraltar U-21-logo 
    Gibraltar U-21
  8. Gibraltar U-21-logo 
    Gibraltar U-21
    2024-09-09
    00:00
    Nordmakedonien U-21-logo 
    Nordmakedonien U-21
  9. Holland U-21-logo 
    Holland U-21
    2024-09-09
    00:00
    Georgien U-21-logo 
    Georgien U-21
  10. Moldavien U-21-logo 
    Moldavien U-21
    2024-09-10
    00:00
    Sverige U-21-logo 
    Sverige U-21

U21 EM-kval Grupp 4

Fotboll

  1. Israel U-21-logo 
    Israel U-21
    2024-03-21
    17:30
    Polen U-21-logo 
    Polen U-21
    Jena
  2. Tyskland U-21-logo 
    Tyskland U-21
    2024-03-22
    18:00
    Kosovo U-21-logo 
    Kosovo U-21
    Chemnitz
  3. Polen U-21-logo 
    Polen U-21
    2024-03-26
    15:00
    Bulgarien U-21-logo 
    Bulgarien U-21
    Chorzów
  4. Tyskland U-21-logo 
    Tyskland U-21
    2024-03-26
    18:00
    Israel U-21-logo 
    Israel U-21
    Halle
  5. Israel U-21-logo 
    Israel U-21
    2024-09-04
    00:00
    Tyskland U-21-logo 
    Tyskland U-21
  6. Estland-logo 
    Estland
    2024-09-07
    00:00
    Israel U-21-logo 
    Israel U-21
  7. Estland-logo 
    Estland
    2024-09-10
    00:00
    Tyskland U-21-logo 
    Tyskland U-21
  8. Bulgarien U-21-logo 
    Bulgarien U-21
    2024-09-10
    00:00
    Polen U-21-logo 
    Polen U-21
  9. Israel U-21-logo 
    Israel U-21
    2024-09-10
    00:00
    Kosovo U-21-logo 
    Kosovo U-21
  10. Israel U-21-logo 
    Israel U-21
    2024-10-10
    00:00
    Estland-logo 
    Estland

U21 EM-kval Grupp 7

Fotboll

  1. Portugal U-21-logo 
    Portugal U-21
    2024-03-21
    17:30
    Färöarna U-21-logo 
    Färöarna U-21
    Faro
  2. Andorra U-21-logo 
    Andorra U-21
    2024-03-21
    19:00
    Kroatien U-21-logo 
    Kroatien U-21
    Andorra la Vella
  3. Belarus U-21-logo 
    Belarus U-21
    2024-03-22
    15:30
    Grekland U-21-logo 
    Grekland U-21
    Armavir
  4. Grekland U-21-logo 
    Grekland U-21
    2024-03-26
    16:00
    Andorra U-21-logo 
    Andorra U-21
    Tripoli
  5. Portugal U-21-logo 
    Portugal U-21
    2024-03-26
    17:30
    Kroatien U-21-logo 
    Kroatien U-21
    Faro
  6. Kroatien U-21-logo 
    Kroatien U-21
    2024-09-05
    00:00
    Färöarna U-21-logo 
    Färöarna U-21
  7. Kroatien U-21-logo 
    Kroatien U-21
    2024-09-10
    00:00
    Portugal U-21-logo 
    Portugal U-21
  8. Färöarna U-21-logo 
    Färöarna U-21
    2024-09-10
    00:00
    Grekland U-21-logo 
    Grekland U-21
  9. Kroatien U-21-logo 
    Kroatien U-21
    2024-10-11
    00:00
    Andorra U-21-logo 
    Andorra U-21
  10. Färöarna U-21-logo 
    Färöarna U-21
    2024-10-11
    00:00
    Portugal U-21-logo 
    Portugal U-21

U21 EM-kval Grupp 2

Fotboll

  1. Skottland U-21-logo 
    Skottland U-21
    2024-03-21
    19:00
    Kazakstan U-21-logo 
    Kazakstan U-21
    Paisley
  2. Belgien U-21-logo 
    Belgien U-21
    2024-03-21
    20:00
    Malta U-21-logo 
    Malta U-21
    Heverlee
  3. Kazakstan U-21-logo 
    Kazakstan U-21
    2024-03-26
    19:00
    Ungern U-21-logo 
    Ungern U-21
    Almaty
  4. Spanien U-21-logo 
    Spanien U-21
    2024-03-26
    19:00
    Belgien U-21-logo 
    Belgien U-21
    Almería
  5. Kazakstan U-21-logo 
    Kazakstan U-21
    2024-09-05
    00:00
    Malta U-21-logo 
    Malta U-21
  6. Skottland U-21-logo 
    Skottland U-21
    2024-09-06
    00:00
    Spanien U-21-logo 
    Spanien U-21
  7. Malta U-21-logo 
    Malta U-21
    2024-09-10
    00:00
    Skottland U-21-logo 
    Skottland U-21
  8. Ungern U-21-logo 
    Ungern U-21
    2024-09-10
    00:00
    Spanien U-21-logo 
    Spanien U-21
  9. Kazakstan U-21-logo 
    Kazakstan U-21
    2024-09-10
    00:00
    Belgien U-21-logo 
    Belgien U-21
  10. Ungern U-21-logo 
    Ungern U-21
    2024-10-10
    00:00
    Malta U-21-logo 
    Malta U-21

U21 EM-kval Grupp 6

Fotboll

  1. Azerbajdzjan U-21-logo 
    Azerbajdzjan U-21
    2024-03-22
    16:00
    England U-21-logo 
    England U-21
    Baku
  2. Luxemburg U-21-logo 
    Luxemburg U-21
    2024-03-22
    19:30
    Serbien U-21-logo 
    Serbien U-21
    Esch-sur-Alzette
  3. Azerbajdzjan U-21-logo 
    Azerbajdzjan U-21
    2024-03-26
    16:00
    Ukraina U-21-logo 
    Ukraina U-21
    Baku
  4. Serbien U-21-logo 
    Serbien U-21
    2024-03-26
    18:00
    Nordirland U-21-logo 
    Nordirland U-21
    Leskovac
  5. England U-21-logo 
    England U-21
    2024-03-26
    19:00
    Luxemburg U-21-logo 
    Luxemburg U-21
    Bolton
  6. Luxemburg U-21-logo 
    Luxemburg U-21
    2024-09-06
    00:00
    Azerbajdzjan U-21-logo 
    Azerbajdzjan U-21
  7. Ukraina U-21-logo 
    Ukraina U-21
    2024-09-06
    00:00
    Serbien U-21-logo 
    Serbien U-21
  8. Nordirland U-21-logo 
    Nordirland U-21
    2024-09-06
    00:00
    England U-21-logo 
    England U-21
  9. Nordirland U-21-logo 
    Nordirland U-21
    2024-09-10
    00:00
    Ukraina U-21-logo 
    Ukraina U-21
  10. Azerbajdzjan U-21-logo 
    Azerbajdzjan U-21
    2024-09-10
    00:00
    Serbien U-21-logo 
    Serbien U-21

U21 EM-kval Grupp 5

Fotboll

  1. Montenegro U-21-logo 
    Montenegro U-21
    2024-03-22
    15:00
    Armenien U-21-logo 
    Armenien U-21
    Podgorica
  2. Albanien U-21-logo 
    Albanien U-21
    2024-03-22
    17:00
    Finland U-21-logo 
    Finland U-21
    Tirana
  3. Armenien U-21-logo 
    Armenien U-21
    2024-03-26
    15:00
    Rumänien U-21-logo 
    Rumänien U-21
    Armavir
  4. Montenegro U-21-logo 
    Montenegro U-21
    2024-03-26
    15:00
    Finland U-21-logo 
    Finland U-21
    Podgorica
  5. Albanien U-21-logo 
    Albanien U-21
    2024-03-26
    17:00
    Schweiz U-21-logo 
    Schweiz U-21
    Tirana
  6. Armenien U-21-logo 
    Armenien U-21
    2024-09-06
    00:00
    Finland U-21-logo 
    Finland U-21
  7. Rumänien U-21-logo 
    Rumänien U-21
    2024-09-06
    00:00
    Montenegro U-21-logo 
    Montenegro U-21
  8. Schweiz U-21-logo 
    Schweiz U-21
    2024-09-06
    00:00
    Albanien U-21-logo 
    Albanien U-21
  9. Finland U-21-logo 
    Finland U-21
    2024-09-10
    00:00
    Rumänien U-21-logo 
    Rumänien U-21
  10. Montenegro U-21-logo 
    Montenegro U-21
    2024-09-10
    00:00
    Schweiz U-21-logo 
    Schweiz U-21

U21 EM-kval Grupp 1

Fotboll

  1. San Marino U-21-logo 
    San Marino U-21
    2024-03-22
    18:00
    Irland U-21-logo 
    Irland U-21
    Serravalle
  2. Italien U-21-logo 
    Italien U-21
    2024-03-22
    18:15
    Lettland U-21-logo 
    Lettland U-21
    Cesena
  3. Norge U-21-logo 
    Norge U-21
    2024-03-26
    17:00
    San Marino U-21-logo 
    San Marino U-21
    Stavanger
  4. Italien U-21-logo 
    Italien U-21
    2024-03-26
    18:15
    Turkiet U-21-logo 
    Turkiet U-21
    Ferrara
  5. Italien U-21-logo 
    Italien U-21
    2024-09-05
    00:00
    San Marino U-21-logo 
    San Marino U-21
  6. Turkiet U-21-logo 
    Turkiet U-21
    2024-09-06
    00:00
    Irland U-21-logo 
    Irland U-21
  7. Lettland U-21-logo 
    Lettland U-21
    2024-09-06
    00:00
    Norge U-21-logo 
    Norge U-21
  8. Irland U-21-logo 
    Irland U-21
    2024-09-10
    00:00
    Lettland U-21-logo 
    Lettland U-21
  9. Norge U-21-logo 
    Norge U-21
    2024-09-10
    00:00
    Italien U-21-logo 
    Italien U-21
  10. San Marino U-21-logo 
    San Marino U-21
    2024-09-10
    00:00
    Turkiet U-21-logo 
    Turkiet U-21

U21 EM-kval Grupp 8

Fotboll

  1. Slovenien U-21-logo 
    Slovenien U-21
    2024-03-22
    18:00
    Bosnien-Hercegovina U-21-logo 
    Bosnien-Hercegovina U-21
    Murska Sobota
  2. Österrike U-21-logo 
    Österrike U-21
    2024-03-26
    00:00
    Cypern U-21-logo 
    Cypern U-21
    Ried
  3. Frankrike U-21-logo 
    Frankrike U-21
    2024-09-06
    00:00
    Slovenien U-21-logo 
    Slovenien U-21
  4. Bosnien-Hercegovina U-21-logo 
    Bosnien-Hercegovina U-21
    2024-09-06
    00:00
    Österrike U-21-logo 
    Österrike U-21
  5. Frankrike U-21-logo 
    Frankrike U-21
    2024-09-10
    00:00
    Bosnien-Hercegovina U-21-logo 
    Bosnien-Hercegovina U-21
  6. Slovenien U-21-logo 
    Slovenien U-21
    2024-09-10
    00:00
    Cypern U-21-logo 
    Cypern U-21
  7. Österrike U-21-logo 
    Österrike U-21
    2024-10-11
    00:00
    Slovenien U-21-logo 
    Slovenien U-21
  8. Cypern U-21-logo 
    Cypern U-21
    2024-10-11
    00:00
    Frankrike U-21-logo 
    Frankrike U-21
  9. Bosnien-Hercegovina U-21-logo 
    Bosnien-Hercegovina U-21
    2024-10-15
    00:00
    Cypern U-21-logo 
    Cypern U-21
  10. Frankrike U-21-logo 
    Frankrike U-21
    2024-10-15
    00:00
    Österrike U-21-logo 
    Österrike U-21

U21 EM-kval Grupp 9

Fotboll

  1. Wales U-21-logo 
    Wales U-21
    2024-03-22
    18:00
    Litauen U-21-logo 
    Litauen U-21
    Newport
  2. Tjeckien U-21-logo 
    Tjeckien U-21
    2024-03-26
    00:00
    Island U-21-logo 
    Island U-21
    Hradec Králové
  3. Danmark U-21-logo 
    Danmark U-21
    2024-03-26
    18:00
    Litauen U-21-logo 
    Litauen U-21
    Vejle
  4. Island U-21-logo 
    Island U-21
    2024-09-06
    00:00
    Danmark U-21-logo 
    Danmark U-21
  5. Litauen U-21-logo 
    Litauen U-21
    2024-09-06
    00:00
    Tjeckien U-21-logo 
    Tjeckien U-21
  6. Danmark U-21-logo 
    Danmark U-21
    2024-09-10
    00:00
    Tjeckien U-21-logo 
    Tjeckien U-21
  7. Island U-21-logo 
    Island U-21
    2024-09-10
    00:00
    Wales U-21-logo 
    Wales U-21
  8. Island U-21-logo 
    Island U-21
    2024-10-10
    00:00
    Litauen U-21-logo 
    Litauen U-21
  9. Wales U-21-logo 
    Wales U-21
    2024-10-11
    00:00
    Tjeckien U-21-logo 
    Tjeckien U-21
  10. Tjeckien U-21-logo 
    Tjeckien U-21
    2024-10-15
    00:00
    Litauen U-21-logo 
    Litauen U-21

Olympiska Spelen Preliminär omgång – Grupp A

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-25
    09:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  2. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-25
    11:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  3. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-25
    14:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  4. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-28
    09:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  5. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-28
    11:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  6. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-28
    14:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  7. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-30
    09:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  8. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-30
    11:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  9. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-30
    14:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  10. okänd-logo 
    okänd
    2024-08-01
    09:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris

Olympiska Spelen Preliminär omgång – Grupp B

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-25
    16:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  2. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-25
    19:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  3. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-25
    21:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  4. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-28
    16:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  5. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-28
    19:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  6. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-28
    21:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  7. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-30
    16:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  8. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-30
    19:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  9. okänd-logo 
    okänd
    2024-07-30
    21:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  10. okänd-logo 
    okänd
    2024-08-01
    16:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris

Olympiska Spelen Kvartsfinal

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-08-06
    09:30
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  2. okänd-logo 
    okänd
    2024-08-06
    13:30
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  3. okänd-logo 
    okänd
    2024-08-06
    17:30
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  4. okänd-logo 
    okänd
    2024-08-06
    21:30
    okänd-logo 
    okänd
    Paris

Olympiska Spelen Semifinal

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-08-08
    16:30
    okänd-logo 
    okänd
    Paris
  2. okänd-logo 
    okänd
    2024-08-08
    21:30
    okänd-logo 
    okänd
    Paris

Olympiska Spelen Final – Bronsmatch

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-08-10
    10:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris

Olympiska Spelen Final – Guldmedalj match

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-08-10
    15:00
    okänd-logo 
    okänd
    Paris

Världsmästerskapet Kvalet CONMEBOL Seriespel

Fotboll

  1. Bolivia-logo 
    Bolivia
    2024-09-05
    00:00
    Venezuela-logo 
    Venezuela
  2. Brasilien-logo 
    Brasilien
    2024-09-05
    00:00
    Ecuador-logo 
    Ecuador
  3. Peru-logo 
    Peru
    2024-09-05
    00:00
    Colombia-logo 
    Colombia
  4. Uruguay-logo 
    Uruguay
    2024-09-05
    00:00
    Paraguay-logo 
    Paraguay
  5. Argentina-logo 
    Argentina
    2024-09-05
    00:00
    Chile-logo 
    Chile
  6. Ecuador-logo 
    Ecuador
    2024-09-08
    00:00
    Peru-logo 
    Peru
  7. Chile-logo 
    Chile
    2024-09-08
    00:00
    Bolivia-logo 
    Bolivia
  8. Paraguay-logo 
    Paraguay
    2024-09-08
    00:00
    Brasilien-logo 
    Brasilien
  9. Venezuela-logo 
    Venezuela
    2024-09-08
    00:00
    Uruguay-logo 
    Uruguay
  10. Colombia-logo 
    Colombia
    2024-09-08
    00:00
    Argentina-logo 
    Argentina

EM-kval Gruppspel – Grupp D

Basket


  1. Storbritannien
    2024-11-07
    00:00
    Danmark-logo 
    Danmark
  2. Estland-logo 
    Estland
    2024-11-07
    00:00
    Sverige-logo 
    Sverige
  3. Estland-logo 
    Estland
    2024-11-10
    00:00
    Danmark-logo 
    Danmark
  4. Sverige-logo 
    Sverige
    2024-11-10
    00:00

    Storbritannien

  5. Storbritannien
    2025-02-06
    00:00
    Estland-logo 
    Estland
  6. Danmark-logo 
    Danmark
    2025-02-06
    00:00
    Sverige-logo 
    Sverige
  7. Danmark-logo 
    Danmark
    2025-02-09
    00:00

    Storbritannien
  8. Sverige-logo 
    Sverige
    2025-02-09
    00:00
    Estland-logo 
    Estland

EM-kval Gruppspel – Grupp D

Basket

  1. Sverige-logo 
    Sverige
    2024-11-22
    00:00
    Tyskland-logo 
    Tyskland
  2. Montenegro-logo 
    Montenegro
    2024-11-22
    00:00
    Bulgarien-logo 
    Bulgarien
  3. Tyskland-logo 
    Tyskland
    2024-11-25
    00:00
    Sverige-logo 
    Sverige
  4. Bulgarien-logo 
    Bulgarien
    2024-11-25
    00:00
    Montenegro-logo 
    Montenegro

Europamästerskapet Preliminär omgång – Grupp A

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  2. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  3. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  4. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  5. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  6. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd

Europamästerskapet Preliminär omgång – Grupp F

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  2. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  3. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  4. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  5. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  6. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd

Europamästerskapet Preliminär omgång – Grupp E

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  2. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  3. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  4. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  5. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  6. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd

Europamästerskapet Preliminär omgång – Grupp C

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  2. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  3. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  4. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  5. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  6. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd

Europamästerskapet Preliminär omgång – Grupp D

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  2. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  3. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  4. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  5. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  6. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd

Europamästerskapet Preliminär omgång – Grupp B

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  2. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  3. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  4. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  5. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  6. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd

Europamästerskapet Huvudrunda – Grupp II

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  2. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  3. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  4. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  5. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  6. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  7. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  8. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  9. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  10. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd

Europamästerskapet Huvudrunda – Grupp I

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  2. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  3. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  4. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  5. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  6. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  7. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  8. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  9. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  10. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd

Europamästerskapet Semifinal

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd
  2. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd

Europamästerskapet Match om femte plats

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd

Europamästerskapet Bronsmatch

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd

Europamästerskapet Final

Handboll

  1. okänd-logo 
    okänd
    2024-12-15
    00:00
    okänd-logo 
    okänd

Bli först med att kommentera

Kommentera